طرح اختصاصی

سیناریوم طرح اختصاصی برای لباس یا چیز های دیگه درست می کنه؟

بله، اما نه هر طرحی. سیناریوم یه فروشگاه یادگاری های سینمایی و هنریه؛ بنابراین هر طرحی که به نوعی در حیطه ی هنر باشه رو طراحی و می کنه. این طرح ها می تونن برای فیلم ها و یا شخصیت های فعال در زمینه ی هنر و سینما باشن. اما طراحی یا چاپ یک طرح کاملن بی ربط از عهده ی ما خارجه.

می تونم یه عکس بفرستم که سیناریوم برام چاپ کنه؟

طرح مخصوص چاپ روی لباس (و یا پیکسل و ماگ) باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشه. اکثر مخاطب ها فکر می کنن چاپ یک تصویر روی لباس کم و بیش مثل چاپ روی پوستر یا تخته شاسی می مونه. اما اصلن این طور نیست. در عین حال تصویر مخصوص چاپ روی لباس باید از رزولوشن (وضوح) بالایی، در حد 15 مگاپیکسل، برخوردار باشه _که در 99% مواقع عکس هایی که مخاطبین می فرستن چنین کیفیتی ندارن. بنابراین، شما جهت پیشنهاد یا ابراز سلیقه می تونید هر چقدر که دوست دارید برای سیناریوم عکس بفرستید، اما کار طراحی رو به سیناریوم بسپارید.

هزینه ی طراحی چقدره؟

هزینه ی درست کردن یک طرح اختصاصی برای لباس (و یا چیز های دیگه) 30 هزار تومنه. این مبلغ بعد از طراحی و همراه با مجموع مبلغ لباس و چاپ، و همچنین هزینه ی پست، اخذ می شه.

اگر از طرحتون خوشم نیومد چی؟

اگر از طرحی که درست کردیم خوشتون نیومد دو راه وجود داره: یا اونقدر تغییرش می دیم تا خوشتون بیاد، و یا اینکه عذرخواهی می کنیم و کار طراحی رو متوقف می کنیم. در نهایت اگر به هر دلیل طرح رو نخواستید مجبور به پرداخت هزینه نیستید.

چقدر طول می کشه یک طرح برام درست کنید؟

پیشبینی زمان دقیق آماده شدن یک طرح اختصاصی امکان پذیر نیست، چون سیناریوم برنامه ی روزمره ی خودش رو داره، و ساخت یک طرح اختصاصی یک پروژه ی اضافه بر سازمان به حساب میاد. اما به طور میانگین ظرف 3 روز می تونیم یک طرح جدید درست کنیم. در هر حال همون اول کار در مورد زمان تحویل با هم کنار می آیم.

طرحی که برام درست می کنید مال خودِ خودمه؟

خیر، امتیاز طرح درست شده نهایتن متعلق به سیناریومه. ما بعد از مدتی طرح اختصاصی شما رو برای فروش توی سایت می ذاریم. طرح اختصاصی صرفن به این معناست که ما طرح رو به سلیقه ی شما و در اسرع وقت درست می کنیم. در حالت عادی ممکنه ماه ها، سال ها، و بلکه قرن ها طول بکشه تا طرح فیلم مورد علاقه ی شما رو طراحی کنیم؛ تازه تضمینی هم نیست طرحی که درست می کنیم کاملن به دلتون باشه یا نه. اما تعهد دیگه یی که بابت درخواست طراحی اختصاصی به شما می دیم اینه که تا قبل از وصول سفارش شما، طرحتون رو توی سایت نذاریم؛ به این ترتیب حداقل اگر قراره طرح رو به کسی هدیه بدید، تا موقع هدیه دادن بکر و بی بدیل می مونه.

چطور می تونم سفارش یک طرح اختصاصی بدم؟

برای سفارش یک طرح اختصاصی می تونید از طریق همه ی راه های تماس با سیناریوم، شامل تلگرام، اینستاگرام، ایمیل، زنگ و پیامک، و غیره، با ما تماس بگیرید. طبیعتن تلگرام و اینستاگرام برای انجام این کار راحت تر هستن.